Aykan Sos

Blog

Anasayfa Blog
Kanser tedavisine ‘üzüm ekstresi’ ile destek olunuyor Haberler - Kanser tedavisine ‘üzüm ekstresi’ ile destek olunuyor Çukurova Üniversitesi’nden bilim adamları ile işbirliği içerisinde çekirdekli kırmızı üzüm ekstresi üreten Hasan Tepgeç, kanser tedavisi sırasında da yararları kanıtlanan bu ürünün bilinirliğinin artması ile tüketenlerin dikkatli olması gerektiğine dikkat çekti.
Siyah üzüm ekstresi şifa kaynağı Haberler - Siyah üzüm ekstresi şifa kaynağı Siyah üzümün çekirdeği ve kabuğuyla öğütülerek elde edilen ekstrenin, başta kanser olmak üzere, böbrek taşı, kansızlık, halsizlik gibi rahatsızlıkların tedavisine destek sağlıyor ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
Çekirdekli üzüm suyu mucizesi Haberler - Çekirdekli üzüm suyu mucizesi Omurganın doğal 'S' çizgisini uyku süresince de korunması için baskı noktalarına göre tepki verebilecek farklı tepkime derecesine sahip yayların dizilimi ile geliştirilmiştir.
Siyah üzüm ekstresi şifa kaynağı Yeni Ürünler - Siyah üzüm ekstresi şifa kaynağı Ekşi Sözlük: Siyah üzüm ekstresi şifa kaynağı
Çekirdekli kırmızı üzüm ekstresi her derde deva Haberler - Çekirdekli kırmızı üzüm ekstresi her derde deva Güçlü bir antioksidan ve hücre yenileyici olan çekirdekli kırmızı üzüm ekstresinin, kanser, cilt, anemi ve epilepsi hastalıklarına da iyi geldiği bildirildi.
Üzüm Çekirdeğinin Kemoterapi’ye Faydası… Haberler - Üzüm Çekirdeğinin Kemoterapi’ye Faydası… Çukurova Üniversitesi’nde yapılan bir çalışma, üzüm çekirdeğindeki mucizeyi ortaya çıkardı.
Kanseri önler, cildi korur Haberler - Kanseri önler, cildi korur Güçlü bir antioksidan ve hücre yenileyici olan çekirdekli kırmızı üzüm ekstresinin, kanser, cilt, anemi ve epilepsi hastalıklarına da iyi geldiği bildirildi.